Ekonomi

Denizbank mobil uygulamasını kullananlara müjdeli haber geldi! Başvuru yapanlara kredi veriyor

Denizbank, ağustos ayı krizinde yapmış olduğu yeni kredi kampanyasında şartları uygun olan vatandaşlar için hesaplarına ödemeler yapacağını açıkladı. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte kredi şartlarına uygun olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak bu krediler verilmektedir.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar için acil kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanmaktadır. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapma imkanı da sunulmaktadır.

Banka kredi puanı uygun olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, kredi onayı alabilecekleri bu sistem ile birlikte Denizbank, 55000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi vereceğini duyurdu. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşları hemen aynı gün içinde hizmet vermektedir. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına mesaj gönderin.

MOBİL UYGULAMA KREDİSİ

Denizbank mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler daha düşük faiz oranları ve masrafsız olarak Kredi seçeneklerinden 7gün 24saat yararlanabilecek. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler DenizBank’ın mobil uygulamasına giriş yaparak internet şifresi ile birlikte hem kredi notu sorgulaması yapabilir hemde tüm bankacılık işlemlerini 7gün 24saat yapabilir.

Mobil uygulama üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonucu olumlu olursa banka şubelerine gitmeden bu parayı hesabınıza atacak ve hemen ATM üzerinden çekerek kullanabileceksiniz. Güncel faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine girerek işlem yapabilirsiniz.