Mobil Cihazlarınıza Mobildeniz Uygulamasını İndirip Bireysel Kredi Kartlarına Başvurun, İnternette Yapacağınız Alışverişlerde 300 TL'ye Varan İndirimden Faydalanın

Mobil Cihazlarınıza Mobildeniz Uygulamasını İndirip Bireysel Kredi Kartlarına Başvurun, İnternette Yapacağınız Alışverişlerde 300 TL'ye Varan İndirimden Faydalanın. Vatandaşlara sunduğu avantajlı mal ve hizmetler doğrultusunda son dönemlerde adından söz ettiren Türkiye'nin en prestijli özel bankaları arasında yer alan Denizbank, son anda duyurduğu kampanya ile adeta duyanları cezbediyor. Mobildeniz uygulamasını cep telefonu ya da diğer mobil cihazlara indirdikten sonra bireysel kredi kartına müracaat işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile beraber internet ortamında gerçekleştirilecek alım satım işlemlerinde 300 TL'lik indirim anında cebinize alacak. Hemen müşteri olabilirsiniz.

Denizbank ailesi tarafından sunulan sonsuz avantajlar ile DenizBank'a adım atmak ve güvenli alışveriş yapmak açısından anında kredi kartı müracaat işleminizi yapın!

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Denizbank Kredi Kartı İle Yapılacak İnternet Alışverişlerinde 3 Ay Süresince 300 TL'lik İndirim Fırsatından Faydalanın 

Denizbank yönetimi tarafından vatandaşlara sunulan kampanyalar arasında genel itibari ile;

●     Her piyasadan kampanya adı altında marketten giymeye, elektronikten akaryakıta kadar kampanyaları bulabilirsiniz,

●     Temassız işlem birimizi çok daha rahat yapabilirsiniz. 500 TL tutarında temassız ve şifresiz işlem limiti ile harcamanın tadına varın!

Denizbank mobil uygulaması mobildeniz üzerinden 'müşteri ol' butona tıkladıktan sonra kısa sürede ve pratik bir şekilde müşteri olabilirsiniz. Sizler de Denizbank tarafından sunulan birbirinden uygun fırsatları kaçırmak istemiyorsanız mobildeniz uygulaması üzerinden Denizbank ailesinin bir ferdi olabilir ve bu avantajların tamamından tek tık ile faydalanabilirsiniz.