Ekonomi

Denizbank hesabı olan kişilere önemli açıklama! 4 gün içinde işlem yapmanız istenmektedir

Denizbank, son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte adından söz ettirmeye devam etmektedir. Denizbank, üzerinde banka hesabı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda şartlara uygun olarak 4 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri ile birlikte ihtiyaç kredilerini aynı gün içinde hesaplarına yatırarak kullanabilmektedir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Denizbank, yapmış olduğu bu kampanya üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli olarak vereceği kredilerde 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak işlem yapacağını kendi resmi internet sitesi üzerinden ve yine kendi resmi sosyal medya hesapları üzerinden açıkladı. Denizbank, en düşük faiz oranları ile birlikte vatandaşlara kredi imkanı sağlarken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin bireysel müşteri olması ve banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda şartlara uygun olarak hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilmektedir.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvuru sonrasında ihtiyaç kredisinde hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere ayrıca bankada mobil uygulamaları üzerinden de kredi imkanı sağlanmaktadır.

Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, ayrıca cep telefonları üzerinden SMS atarak da kendi banka hesapları olması durumunda hemen işlemlerini gerçekleştirerek, kredi onay almaları durumunda mobil uygulamalar üzerinden de sms onaylı kredi kullanabilir.

Denizbank Hesabınız Varsa Dikkat! 10 Gün Süre Verildi, Dikkat Edin

Denizbank SMS atarak onay veriyor! Artık para sıkıntısı kalmadı!

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak ve aralarda nokta koyarak yazmış olmanız durumunda 32 80 numarasına mesaj olarak gönderin.