Ekonomi

Denizbank Genel Müdürlük Duyurdu: En Yakın ATM’ye Gidenler 30.444 TL Ödeme Alıyor

30444 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, Denizbank üzerinden isterlerse ATM aracılığı ile birlikte, isterlerse banka şubelerine gitmeden SMS atarak hemen işlem yaparak, 36 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Denizbank, yapmış olduğu resmi internet sitesi üzerindeki duyuru sonrasında Genel Müdürlük tarafından verilecek olan bu kredilerde şartları uygun olan vatandaşlara 36 ay vadeli düşük faizli kredi vereceğini açıkladı. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda 30444 TL’ye kadar kredi kullanacak olan tüm vatandaşların, Denizbank hesabı olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek, hemen aynı gün içinde işlem yapacağı duyuruldu.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara banka, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli, SMS ile kredi imkanı sağlamaktadır.

Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeniz ile birlikte cebimde kredi kampanyasına katılmış olursunuz.

Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler, 32 80 numarasını atmış oldukları mesaj sonrasında kredi onayı almaları durumunda da en yakın banka şubesi üzerinden işlemlerini yapabilecekler ve onaylanan kredileri hesaplarına yatırabileceklerdir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşlara 90 gün ertelemeli kredi imkanı sağlanmaktadır. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlar, en yakın şubelere giderek de kredi kullanabilmektedirler.