Ekonomi

Denizbank, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasını tanıttı! 50000 TL SMS ile verilmektedir

Denizbank, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasını tanıttı! 50000 TL SMS ile verilmektedir. Denizbank, sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmış olduğu yeni kredi kampanyasında cep telefonunuz üzerinden SMS’i katarak sizlere kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onay alacağınız hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, belirtilen kredi politikalarına uygun olmaları ile birlikte cep telefonları üzerinden hızlı bir şekilde kredi işlemlerini yapabilmektedir.

Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, cebimde kredi kampanyasına katılması gerekiyor. Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak aralarda nokta koyarak yapmanız durumunda ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilmeniz için 32 80 numarasına mesaj göndermeniz gerekiyor.

Denizbank SSK Bağkur ve Memur Emeklisine 30.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı!

Denizbank ve Akbank, Ev hanımlarına ve Çalışmayan vatandaşlar, 50000 TL ödeme yapacağını açıkladı

32 80 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere hemen aynı gün içinde kredi ödemelerini gerçekleştirecek ve onaylanan kredileri de hesaplarınıza yatırarak kullandıracaktır.