Ekonomi

Denizbank emekli olan vatandaşlara 100000 TL ödeme vereceğini, Resmi olarak açıkladı

Denizbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin bireysel müşteri olması haricinde emekli olması durumunda da artık yüksek limitte nakit krediler vereceğini duyurdu. Denizbank üzerinden emekli maaş alıyorsanız ve 100000 TL’ye kadar nakit ödemesi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek bankadan hemen onay alabilirsiniz.

Denizbank 100000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, emekli kredisi kullanacak olan bireylerin, bankadan emekli maaşı alması durumunda işlemleri gerçekleştirilmektedir. Emekli maaşınızı, Denizbank üzerinden alıyorsanız, 100000 TL’ye kadar verilecek olan bu ihtiyaç kredisi kampanyasına, sizlerde katılabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu yapmak istiyorsanız, Denizbank, sizlere şubeler üzerinden kimliğiniz ile birlikte işlem yaparken, ayrıca banka kredi puanı yüksek olan vatandaşları 24 ay vadeli 100000 TL kredi için cep telefonları üzerinden SMS atmasını da istemektedir. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin. gönderilen mesaj sonrasında banka hemen işlemlerinizi gerçekleştirerek sizlere ne kadar kredi onayı verdiği hakkında bilgileri de gönderecektir.

Başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşlara ayrıca bankanın internet bankacılığı uygulaması olan Denizbank, mobil uygulaması üzerinden de kredi kullanabilmektedir.