Ekonomi

Denizbank, Akbank ve 1 Kamu Bankası Duyurdu! TC Kimlik Numarasına Göre 23000 TL Ödeme Haberi Var!

Denizbank, Akbank ve Ziraat Bankası üzerinden yapılan kampanya duyurusunda, kimlik numarasını yazan vatandaşlara 23000 TL’ye kadar ödeme verileceği haberi geldi. TC Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 23000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalandıracak olan bu bankalar nakit ihtiyacı olan bireysel müşterileri için destek kampanyası oluşturdu.

Denizbank, Akbank ve Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kredi kullanacak olan kişilere aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yapılmaktadır. İnternet bankacılığı uykucu uygulamaları üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte kredi imkanından faydalanacak olan kişilere aynı gün içinde destek ödemeleri 36 ay vadeli olarak verilmektedir. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanacaktır.

BAŞVURU

Denizbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 23000 TL kredi kullanmak istiyorlarsa, Denizbank’ın resmi internet sitesine giriş yaparak buradan kredi alabilmektedir. Denizbank üzerinden ayrıca SMS ile kredi başvurusu yapma imkanı sizlere sunulmaktadır. Denizbank üzerinden kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına göndermeniz durumunda, cebimde kredi kampanyasına katılırsınız.

Akbank üzerinden de SMS ile başvuru yapma imkanı sizlere sunulmaktadır. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj olarak göndermeniz ile birlikte Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 36 ay vadeli yeni bir kredi kampanyası yaptı. 23000 TL 36 ay vadeli kredi kampanyasına katılacak olan kişiler, ABD, bankanın direkt uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, hesaplarına ödeme alabilmektedir.

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere aynı gün içinde destek ödemeleri verilmektedir. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz…