Ekonomi

Denizbank acil derde derman olmaya devam edecek! Nakit isteyenler 3 ay ertelemeli ödeme alacak

Denizbank acil derde derman olmaya devam edecek! Nakit isteyenler 3 ay ertelemeli ödeme alacak

Denizbank, yapmış olduğu ufak faizsiz ve faizli kredi kampanyaları ile birlikte adından söz ettirmeye devam etmektedir. Denizbank üzerinden yapılan kredi kampanyalarında, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 3 ay ertelemeli yeni bir kredi kampanyası duyurusu başlatıldı. Denizbank, internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle 50000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyen kişiler ile birlikte diğer bankadaki olan borçlarından sıkılan ve tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlamak isteyen vatandaşlara hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapatma kredisi verileceği açıklandı.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve yapmış olduğunuz bu kredi başvurusu sonucu sonrasında onay alırsanız, en yakın banka şubesinden gelir belgesiz olarak kredi kullanabilirsiniz. Denizbank vermiş olduğu bu kredilerde 50000 TL’ye kadar işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler için 36 ay vadeli ödeme tablosu hazırladı.

Sms ile kredi başvurusu da yapılacak.

Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşları, ayrıca SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu imkanı sunuyor. Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaşını Denizbank’a taşıyarak işlem yapması gerekiyor. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına mesaj gönderin.