Ekonomi

Denizbank 100.000 TL ödeme için onay veriyor! SMS atanlar hemen ne kadar olduğunu görüyor!

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar için 100000 TL’ye kadar ödeme haberi verileceği açıklandı. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden DenizBank müşterisi olan vatandaşlar, 100000 TL kredi ödemelerini internet bankacılığı uygulaması olan Denizbank, mobil uygulaması üzerinden de alabiliyor.

Denizbank, internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapmış oldukları duyuru sonrasında özellikle kredi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri halinde Denizbank şubelerine gitmeden de kredi işlemlerini yapacağını söylüyor. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvurularında şartlara uygun olarak kredi işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız Sms ile başvuru yaparak, hemen ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar kredim TC kimlik ve doğum tarihini yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak önlenmesi durumunda kredi başvurusunda bulunur. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra şubelere gitmeden de işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilmektedir.

Denizbank, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasını tanıttı! 50000 TL SMS ile verilmektedir

Denizbank SSK Bağkur ve Memur Emeklisine 30.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı!

Sms ile kredi onayı aldıktan sonra size en yakın banka şubesine giderek veya Denizbank’ın mobil uygulamasını kullanarak ta belirtilen kredi limitlerinde hemen onay alabilir ve hesaplarınıza yapılacak olan ödemeler ile birlikte acil ihtiyacınızı giderebilirsiniz.