Magazin

Demet Şener’e tövbe çektirdiler! Mehmet Özet ile Yakınlıkları Dikkat Çekti!

Eşi İbrahim Kutluay'dan geçtiğimiz aylarda ayrılan ve çocuklarıyla sessiz bir hayatı tercih eden Demet Şener' yapılan yakıştırma sinirlerini bozdu. Şener adeta çıldırdı.

Ünlü manken Demer Şener eski eşi İbrahim Kutluay  boşanma sürecinde zor günleri atlatmaya çalışırken , Mehmet Özer’in programına konuk olan Demet Şener hakkında bazı yorumlar gelmeye başladı. Mehmet Özer’in programında yemek yaparak sohbet eden ikili hakkında sosyal medyadan bazı yorumlarda gelmeye başladı.

DEMET ŞENER İSYAN ETTİ

Demet Şener’in takipçileri sosyal medyadan ” Çok Yakıştınız” yorumuna Şener’den yanıt gecikmedi.  Demet Şener takipçisine ” töbe töbe , şaşırdınız galiba” dedi. Özer’in de Tülin Şahin’den ayrılmasıyla dikkatler iyice üzerlerine çekildi. 

Demet Şener’in oldukça zor gelişen boşanma süreci esnasında böyle bir yorumun gelmesi sinirleri bozuldu. İbrahim Kutluay cephesinden henüz bir cevap gelmezken, bu yorumun sonucunda Demet şener çok gerildiğini yaptığı yorumla dile getirdi.  Böyle bir durumun asla söz konusu olamayacağını da ayrıca belirten Şener, sıkıntılı günler geçiriyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı