2021 yılının en gözde çiftleri arasında sayılan Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç yine ayrılık iddiaları ile gündeme geldi. Neredeyse 1 yıla yakın süredir beraber olan çiftin ayrıldığını öne sürülüyor. Üstelik bu defa ilişkinin bir daha düzelmeyecek şekilde bittiği konuşuluyor. Peki Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ayrıldı mı? Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç neden ayrıldı Barışır mı?

DEMET ÖZDEMİR VE OĞUZHAN KOÇ AYRILDI MI?

Ünlü çift Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç hakkında geçtiğimiz haftalarda peş peşe ayrılık haberleri gündeme gelmişti. Ancak bu Haberlere rağmen ikili Sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla adeta ayrılığı yalanlamıştı. 2. sayfanın haberine göre Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti birkaç gün önce yurtdışı tatiline gitti. Ancak çiftin tatil dönüşü hüsranla sonuçlandı ve ayrıldıkları iddia edildi.

demet-ozdemir-oguzhan-koc-aski-bitti-mi-unlu-cift-ayrildi-mi-1

OĞUZHAN KOÇ VE DEMET ÖZDEMİR NEDEN AYRILDI?

Yurt dışından döndükten sonra ilişkilerini Bitirme kararı aldıkları iddia edilen çiftin yakın çevresine artık dönüş olmadığını söylediği ile öne sürülüyor. Ayrılık haberlerine ilişkin henüz Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden bir açıklama gelmedi. Ayrıca ünlü çiftin beraber çektirdikleri fotoğraflar da sosyal medya hesaplarında hala duruyor. Yani Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftine ilişkin iddialar bu defa da gerçek olmayabilir.