Başarılı oyuncu Demet Evgar geçtiğimiz günlerde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için yaptığı protestoyla alkış almıştı. Ancak protestodan hamile haberleri çıktı! Demet Evgar'ın hamile olduğu iddia edildi.

Demet Evgar geçtiğimiz günlerde 8 Mart için yaptığı tek kişilik protestosuyla ses getirmişti. Başarılı sanatçı geçtiğmiz günler de Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) Türkiye Ofisi’nin ilk "İyi Niyet Elçisi" olarak seçilmişti.

Demet Evgar'ın kadın hakları konusundaki duyarlılığı sosyal medyada büyük ses getirmişti. Ancak Evgar'ın o görüntüleri hamile iddialarını diile getirtti. Demet Evgar’ın ilk bebeğine hamile olduğu iddia edildi.

Demet Evgar önceki gün "Ben Kadınım!" diyerek seslendiği protesto videosuyla sosyal medyayı sallamıştı. Ünlü oyuncunun görüntülerde karnını tuttuğu anlar hamilelilk iddialarına neden oldu.

Demet Evgar'ın içgüdüsel olarak sürekli olarak karnını tuttuğu iddia edildi. Demet Evgar'ın üç aylık Hamile olduğu iddiaları konnuşulmaya başlandı.

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Demet Evgar 2016 yılından beri işletmeci Levent Babataş ile birliktelik yaşıyor. Demet Evgar'ın verdiği önceki röportarjlarında da annesinin sürekli olarak torun istediğini anlatmıştı..