Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz rutin cilt bakımı yaptırmak için Nişantaşı'na gitti. Mekan çıkışı objektiflere takılan Akalın, 20 metre uzaktaki aracına yürümemek için valelere verdiği talimatla ters yöne sokturdu. Nişantaşı trafiğini alt üst eden ünlü şarkıcı gazetecilere açıklama yapmamak için epey uğraştı.

Demet Akalın'ın montu

Görüntülenmekten bir türlü kurtulamayan ünlü şarkıcı Demet Akalın, cadde üzerinde aracının trafiğin akışının tersine doğru gelmesini istemesi hem işini yapan valeleri hem de trafiği zora sokarken ünlü popçu, basın mensuplarının kendisine yönelttiği sorulara da ilginç cevaplar verdi. Mekandan hızlıca çıktıktan sonra cipinin direksiyonuna geçen Akalın, havanın yağmurlu olduğunu ve kapısını kapatmak istediğini belirterek gazetecilere 'beni taciz etmeyin' dedi. 

Demet Akalın'ın montu-1

ÜZERİNDEKİ KAPLAN MONTU TAM BİR SERVET DEĞERİNDE

Diğer tarafdan dünyaca ünlü giyim markalarına düşkünlüğü ile bilinen Demet Akalın'ın üzerindeki servet değerindeki mont ise dikkatlerden kaçmadı. 2018 yılında çıkarılan üzeri kaplan işlemeli, kuş tüyü Valentino Moncler marka montunun fiyatının şuan 65 bin 800 TL olduğu öğrenildi.