Bir süre önce boşandığı eşi Okan Kurt ile yeniden bir ilişkiye başlayan Demet Akalın'ın Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım hamile olduğu yönünde yorumlara neden oldu.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Instagram hesabı üzerinden elini karnına koyarak yaptığı bir paylaşım la ikinci kez anne mi oluyor sorularını beraberinde getirdi. Akalın'ın takipçileri fotoğrafın altına 'Hamile misin?' yorumlarını yaptı.

demet akalın-1

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Bir süre önce aralarından sorunlar yaşadığı ve kavga ettiği Hadise ile arasındaki buzları eriten Demet Akalın, ünlü şarkıcının kendi markasına ait bir kıyafeti giyerek kameraların karşısına geçti. Akalın'ın, Hadise'yi etiketleyerek yaptığı paylaşımın da ise en çok dikkatler belirginleşen göbeğine çekildi. 

demet akalın

Kızı Hira'nın babası Okan Kurt'tan ayrıldıktan sonra Kurt ile tekrar bir ilişkiye başlayan Demet Akalın'ın fotoğrafında göbeğinin şiş olarak çıkması akıllara hamilelik iddialarını getirirken paylaşımı gören birçok sosyal medya kullanıcısı Akalın'a 'Hamile misin?' sorularını sormaya başladı. Her fırsatta ikinci bir çocuk istemediğini söyleyen Demet Akalın ise hakkındaki hamilelik iddiasına henüz bir açıklık getirmedi.