Magazin

Demet Akalın ve Özlem Ada Şahin Arasında Sular Durulmuyor: Birbirlerine Girdiler!

Magazin dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Demet Akalın ve Özlem Ada Şahin, yeni bir skandalla gündeme geldi. Şahin’in geçtiğimiz Temmuz ayında Zeynep isimli ikinci bebeğini dünyaya getirmesinin ardından, Demet Akalın tarafından pahalı bir markanın kol saati hediye edilmişti. Çiftin hediye olan bu saati satmaya çalıştığının ortaya çıkması ile Demet Aklın dostları ile arasına mesafe koydu. 

Şahin Çiftinden Sosyal Medyadan Açıklama Geldi

Doğum hediyesi olarak Akalın çiftinin Berkay ve Özlem Ada Şahin’in yeni bebeklerine hediye ettikleri kol saatinin satıldığı haberinin yayılmasının ardından, sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen olay hakkında ilk açıklamalar geldi. 

Instagram hesabından açıklama yapan Özlem Ada Şahin, her ne kadar sosyal medya üzerinden iddiaları yalanlasa da, eski dostu Demet Akalan’ın; ‘’Seninle hiç konuşmadık ki, kapat gitsin.’’ Şeklindeki yorumu sosyal medyanın gündemine oturmuştur. 

Bu yanıt üzerine özür dileyen Özlem Ada Şahin, Demet Akalan’ı iyice çileden çıkarmıştır. İkili arasında yaşanan tartışmanın ardından Demet Akalın bir daha kimseye hediye almayacağını ifade ederek, tartışmayı sonlandırmıştır. 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı