Medyada yakın bir şekilde tanınan ünlü modacı Gülşah Sarçoğlu bilindiği üzere hakkında çıkan haberlerle uzun zamandır gündemi meşgul ediyordu.

Dilek Hanif'in asistanı olarak moda sektörüne giren ve ilk çalışmalarını ise Hande Yener için yapıp ardından Nükhet Duru, Nicole Kidman, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Demet Akalın, Nükhet Duru, Sibel Can, Nazan Öncel gibi isimler için çalışarak alanında bir marka olmayı başaran Gülşah Saçoğlu estetik haberlerinden sonra şimdi de yasak aşkı ile gündem oldu.

Avukat Aslı Bilimlier'le evli olan şarkıcı Deha Bilimlier’in yasak aşkı olarak tekrar gündemde yer bulan modacı Gülşah Saraçoğlu hakkında nokta ise Türkçesi ve sempatikliği ile gönüllerin sultanı olan Demet Akalın’dan geldi.

İkiliyle yakın arkadaş olduğu bilinen Demet Akalın, açıklamalarıyla yasak aşkı doğruladı ve "Geçen sene iki tarafı da uyarmıştım" dedi.

Gülşah Saraçoğlu ile Deha Bilimlier yasak aşk mı yaşıyor?

Şarkıcı Deha Bilimlier'in eşi avukat Aslı Bilimlier'i, sahnesinde kendisini dinlemeye gelen modacı Gülşah Saraçoğlu ile aldattığı iddia edilmişti ve konu medyada yoğun bir şekilde haber olmuştu. Ancak sonunda Demet Akalın'ın açıklamaları gündeme damga vurdu.

TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanan Deha Bilimlier iddiaları yalanlamış, "Üç tane çocuğum var evliyim. İstanbul'daki herkes beni dinlemeye gelir. Benim bu taraflarda bezim yok hepiniz bilirsiniz. Gülşah Saraçoğlu da beni dinlemeye gelir. Önde oturuyordu, mikrofon uzattım sahneme çıktı... Arkadaşım o benim. Anlam veremedik böyle bir şeye. Bu iddiayı çıkaranın Gülşah'la bir problemi olduğunu düşünüyorum. Sahneme gelmesi dışında Gülşah Saraçoğlu ile asla bir yerde bir araya gelmedik. Eşim beni biliyor. Bu bana yapılan bir komplo ve hainliktir. Varsa elinizde bir görüntü yayınlayın kardeşim dedim. Bu haberi ilk duyduğumda güldüm" demişti.

Gülşah Saraçoğlu’nuun da benzer cümlelerle yalanladığı iddia sonrası Daha Bilimlier ve Aslı Bilimlier'in yakın arkadaşı Demet Akalın yine bombayı patlattı. Kafa karıştıran bir açıklama ile "Geçen sene iki tarafı da uyarmıştım. Daha çok hanım tarafını uyardım" diyen Demet Akalın’ın sözleri ise hem iki tarafı hem de haberi merak edenleri tepetaklak etti.