Masterchef Türkiye'nin İtalyan şefi Danilo Zanna boşanır boşanmaz yeni aşkı ile görüntülendi. Danilo'nun yeni sevgilisinin Eda Alkaya olduğu öğrenildi. Alkaya'nın Danilo'nun boşandığı eşi Tuğçe Demirbilek'e benzerliği sosyal medyada dillere dolandı..

Masterchef Türkiye yarışmasında Hazer Amani'nin ayrılmsaı sonrası yerine gelen Danilo Zanna geçtiğimiz sene 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'ten boşanmıştı.

Yarışmadki tüm şeflerin ünlendikten sonra eşlerini aldatma ve boşanma haberlerine Danilo'da eklenince sosyal medyada patronları Acun'dan etkileniyor gelen herhalde yorumları yapılmıştı.

s-c1ca39e0325b26f9cce55a67674b3b1a0c048924

Danilo Zanna'nın yeni aşkı ortaya çıktı!

Elin Oğlu adlı programda ünlenen Danilo Zanna'nın adı boşandıktan sonra yarışmacılardan Pelin ile anılmıştı. Bu iddiaları yalanlayan Pelin sevgilisi ile fotoğraflar paylaşmıştı. 

s-b22964f37ee916370ebf8ce348c62da113012d33

Danilo Zanna'nın yeni aşkı ortaya çıktı. Danilo yeni sevgilisi Eda Alkaya ile sarmaş dolamaş görüntülendi. Danilo'nun yeni aşkı Eda Alkaya'nın Danilo'nun boşandığı Tuğçe Demirbilek'e benzerliği gündem oldu.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Sosyal medayda kullanıcılar "Madem aynısını bulacaktın neden boşandın" diye yazdı..