Masterchef yarışmasının jüri üyelerinden olan ünlü şef Danilo Zanna ile 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'in bir süre önce aralarında çıkan anlaşmazlıklar nedeniyle boşanacakları gündeme gelmişti. Karşılıklı boşanma davası açan çiftin, davasına tazminat engeli takıldığı öğrenildi.

Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek

Ünlü çiftin boşanmalarıyla ilgili başlayan süreçte tazminat miktarında anlaşamadıkları için henüz netlik kazanmadığı belirtildi.

1 MİLYON EURO TAZMİNAT TALEBİ!

2013 yılında doğan oğulları Zeno Tibet'i kucaklarına alan çiftin boşanma kararı almalarının hemen ardından ünlü şef Danilo Zanna, eşyalarını da alarak ayrı bir eve taşınmıştı. Boşanma dilekçesine ek olarak Zanna'nın eşine Etiler'de olan evini ve çocukları Zeno Tibet'in velayetini ve eğitim masraflarını teklif ettiği belirtilmişti. Danilo şef ayrıca, ayda 20 bin lira nafaka ve boşanma tazminatı olarak ta 500 bin Euro vereceğini söylemişti.

Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek-1

Tuğçe Demirbilek ise, eşi Danilo'dan gelen tazminat teklifini kabul etmeyerek reddetti ve eşinden boşanmalarında karşılık olarak 1 milyon euro talep etti. Demirbilek'in bu teklifi ise boşanma davasında süreci çıkmaza soktu. Eşinin önerdiği rakamı fazla bulan Zanna, ise boşanma dilekçesinde mahkemeye sunduğu 500 bin Euro rakamında ısrar ettiği için protokole engel teşkil etti.