Magazin

Damat Bayıldı kim kazandı? 13 Eylül Damat Bayıldı kim birinci oldu?

Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’nun yaptığı SHOW TV ekranlarında yayınlanan Damat Bayıldı yarışmasında bugün kazanan gelin ve kayınvalide açıklanacak. Bütün hafta boyunca yarışan yarışmacıların yanı sıra izleyiciler de merakla, Damat Bayıldı kim kazandı? 13 Eylül Damat Bayıldı kim birinci oldu? sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, Damat Bayıldı kim kazandı? 13 Eylül Damat Bayıldı kim birinci oldu?

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanmaya başlayan ve herkesin dikkatini çeken Damat Bayıldı yarışmasında yarışmacılar final heyecanı yaşıyor. Hafta boyunca kıran kırana yarışmaların olduğu bugün düşük puan ve en yüksek puan alanlar açıklanacak.

DAMAT BAYILDI KİM KAZANDI?

Haftanın ilk günü 9 Eylül tarihinde başlayan Damat Bayıldı’da bir haftanın bu hafta da sonuna gelindi. Yemekte kendilerine rakip tanımayan yarışmacılar bu hafta açıklanacak sonuçla kendilerini kanıtlamış olacaklar. Show TV ekranlarında izleyicilerin nefeslerini tutarak izlediği Damat Bayıldı’da en çok puanı alan aile, haftayı birincilikle tamamlayarak 5 tam altını alacak.

13 EYLÜL DAMAT BAYILDI KİM BİRİNCİ OLDU?

Bu hafta yarışan aileler arasında kimin birinci olduğu bugün yayınlanacak bölümle ortaya çıkacak. İzleyiciler merakla hangi ailenin birinci olacağını araştırmaya başladı. Yapılacak puanlama ve değerlendirme sonucunda bir aile günün ve haftanın galibi olacak.

Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu’nun yaptığı SHOW TV ekranlarında yayınlanan Damat Bayıldı yarışmasında kimin kazandığı açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı