Daha Önce Başvuru Yapan Kişilerin Hesaplarına Bugün Ödemeler Yatıyor! Başvuru İçin Sorgulama Yapmak Yetiyor!

Bankalar üzerinden daha önce ihtiyaç kredisi başvurusu yapan vatandaşlar, başvuruları onay almaları durumunda, bugun itibariyle hesaplarına ödemeleri hemen alabilecekler. Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda artık banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden de dilediği zaman ihtiyaç kredisi kullanacağı haberi geldi.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda hızlı bir şekilde onay alabilir ve onaylanan bu tutarak, şubelere gitmeden kendi Yapı Kredi Bankası hesabına istedikleri zamana aktarabilir. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden ve bankanın resmi mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvuruları ile birlikte vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonuçlarını öğrenebilecek hem ailemden kredi tutarını, hemen görerek buradan ihtiyaç kredisine kendi hesaplarına yatırabilecek.

Yapı Kredi Bankası, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu imkanından faydalanmak isteyen vatandaşlar ise cep telefonlarından mesaj kısmına girerek, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelir yazarak, 44 11 numarasına göndermeleri durumunda acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olacaklardır.

as2

44 11 numarasına göndermiş olduğunuz mesajı ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, kredi onayı almaları durumunda en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte başvurusunu tamamlayabilecek. Yapı Kredi Bankası müşterisi olan vatandaşlar kendi hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasını kullanarak da kredi kullanabileceklerdir. Bu işlemleri yapabilmeniz için yapı Kredi Bankası müşterisi olmamız ve kendi banka hesabınız üzerinden bir internet bankacılığı şifresi oluşturarak Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra kredi kullanacak olan vatandaşlar, hızlı birşekilde bu banka üzerinden düşük faizli ve masrafsız gelir belgesiz kredi kullanabilecektir.