Cüzdanında Vakıfbank ve Ziraat Bankası Kartı Olanlara Müjde! Şubelere Gitmeden 5000 TL Almak İsteyenler Habere. Son dakika kampanyası detayları belli oldu. İşte açıklama...

Cüzdanında Vakıfbank ve Ziraat Bankası Kartı Olanlara Müjde! Şubelere Gitmeden 5000 TL Almak İsteyenler Habere. Vakıfbank ve Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan veya bu bankaların bankamatik kartını kullanan vatandaşlar artık şubelere gitmeden 5000 TL ödeme alabiliyor. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar artık bilindiği gibi banka şubelerine gitmeden de işlem yaparak, internet bankacılığı üzerinden istedikleri zaman nakit kredi kullanabiliyor. 

Vakıfbank ve Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlarda kredi almak için artık banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde 5000 TL'ye kadar gelir belgesiz, internet bankacılığı kredisi kullanabiliyor. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Vakıfbank ve Ziraat Bankası üzerinde hesapları var ise 5000 TL'ye kadar ödeme alabiliyorlar. Kredi kullanacak olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olması şartı ile birlikde ayrıca gelir durumunda, herhangibir sıkıntı olmaması gerekmektedir. 

Başvuru 7 gün 24 saat 

Ziraat Bankası ve Vakıfbank, üzerindeki hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresiyle birlikte bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak, kredi başvurusunda bulunan kişiler, onayı almaları durumunda 7 gün 24 saat, onaylanan tutarı, kendi bankamatik hesabına yatırabilir.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

cuzdaninda-vakifbank-ve-ziraat-bankasi-karti-olanlara-mujde-subelere-gitmeden-5000-tl-almak-ist1

İhtiyaç kredisi başvurusu onaylanan vatandaşlar, 5000 TL'ye kadar alacakları kredilerde 36 ay vadeli bir taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanımını internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu hızlı bir şekilde bu bankalar üzerinden yapacak olan vatandaşlar, 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsa, ayrıca bankanın resmi internet sitesine giderek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da işlem yapabiliyor.