Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Dolmabahçe Sarayı'nda verdiği iftara katılan ünlü isimler değişmedi. Ünlüler Erdoğan'ın elini sıkabilmek için kuyruk oldu..

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geleneksel Dolmabahçe Sarayı iftar yemeğini verdi. 

İftara katılan ünlü isimlerin adı değişmedi. Erdoğan’ın Dolmabahçe Sarayı’nda verdiği iftara katılan ünlü isimler Eroğan 'ın elini sıkmak için adeta birbirleriyle yarıştı.

Gecde Hülya Avşar elinde fotoğraf makinesiyle dikkat çekti.

Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre her zamanki yerlerini alırken "Sayın Cumhurbaşkanım ve değerli eşlerinin verdiği iftar daveti harika ve sevgi doluydu" derken Demet Akalın gecede müzik yasağına dair konuştuğunu belirtti ve “Tüm sanatçılar adına Cumhurbaşkanımızdan gece yarısından sonra müzik kısıtlamasının kaldırılması konusunda talepte bulundum." dedi. 

Hülya Avşar ise mikrofonlara "Türkiye’nin Cumhurbaşkanının iftar yemeğine gitmek keyif veriyor. Siyasetten, kargaşadan uzak, herkesin birbirine güzel baktığı bir ortamda, senede bir olan bu davette, birbirimize hal hatır sormak daha da bir keyifli" dedi

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Gecenin demir başlarından Hülya Koçyiğit'de "Cumhurbaşkanımız ve muhterem eşi Emine Hanım çok değerli konuklarıyla bu akşam iftar yapt ve her zamanki mütevazı kişiliği ile hepimizi tek tek selamlayıp hatırını sordu. Kültür sanat insanlarını onore edecek çok güzel bir konuşma yaptı." dedi.

Birol Güven geceyle iligli olarak “Uzun süredir görüşmeyen insanlar birbirlerine sarıldılar. Cumhurbaşkanımız bütün masaları tek tek dolaştı. Neredeyse herkesin çalışmalarını oldukça detaylı biliyordu. Bu beni çok şaşırttı çünkü çok yoğun bir insan. Klasik bir iftar menüsü vardı iftariyelik, pide, çorba gibi." dedi.

Sosyal medyada demirbaş denilen Hakan Ural'da eleştiriler için "Hadi ben devletin yalakasıyım hamdolsun sen neyin yalakasısın? O saray dediğiniz yer senin Türkiye Cumhuriyeti'nin temsilidir. Ben sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyorum. Nokta." dedi.

Şükrüye Tutkun yaptığı açıklamayla gündem olan ünlülerden oldu. İftardan Erdoğan ile paylaştığı fotoğrafa "Sayın Cumhurbaşkanım, Kasımpaşa'lı Şoför Müslüm'ün kızıyım ben hatırlar mısınız, Tempa Matador minibüsü varmış, stada gelirmiş hep" Sonra fotoğrafını gösterdim, " Bitirim  adammış" dedi. Oysa ki ben hep tanıdığına dair hayaller kurmuştum. Babam gibi adam" diye yazdı.