Ekonomi

Cumhurbaşkanı Yeni Duyurdu: 15 Eylül’den sonra ödemeler hesaplarda oluyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan duyuruda, özellikle kamu bankaları tarafından 18 yaşından büyük olan tüm vatandaşlar için ödenecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları paylaşıldı.

15 Eylül sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar için yapılan bulunan, kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilerek hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanacaktır. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, aynı gün içinde hesaplarına yatırılacak olan bu ödemeler ile birlikte kredilerini hızlı bir şekilde kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri de sadece kamu bankaları üzerinden hesaplarına düşük faizli olarak yatırabileceklerdir.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar ile birlikte uzun süredir aynı işyerinde çalışan sigortalı olarak vatandaşların yapmış oldukları başvurular değerlendirmeye alınarak kredi notuna göre, hızlı bir şekilde onay verilmektedir. 15 Eylül sonrasında kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler, özellikle TC kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında özel bankalar üzerinden de kredi imkanından faydalanabiliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, hesabı olan kişilerin, şubelere gitmeden kredi kullanabilmeleri için bankanın internet bankacılığı şifresini oluşturmaları ve bankaların mobil uygulamalarına giriş yapmaları istenmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanacak olan kişiler şartlar dahilinde 36 ay vadeye kadar 50000 TL 100000 TL kredi kullanmaları durumunda ise 24 ay vadeli olarak kredi alabilmektedir.

Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onay Verdi, Emekli Sevindi

Son Dakika: Resmi Gazetede Yayına Giren Emekli Ödemesi Dağıtılmaya Başlandı

Kamu bankaları tarafından verilen bu kredilerde özellikle diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız içinde sizlere destek ödemeleri yapılmaktadır.