Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yaptığı Açıklamaya Göre 13000 TL Ödeme Yapılacak! Bu Ödemeyi Kimlerin Alacağı Belli Oldu! Son dakika haber geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yaptığı Açıklamaya Göre 13000 TL Ödeme Yapılacak! Bu Ödemeyi Kimlerin Alacağı Belli Oldu! Son dakika haber geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapmış olduğu açıklamaya göre kredi kampanyasına giren vatandaşlar 13000 TL ödeme alabilecekler. İşte haberin detayları…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdeyi vermesi ile devlet bankaları başvuru almaya başladılar. Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdesinin ardından nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlar Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunarak devlet destekli kampanya katılabilecekler. 13000 TL'ye varana kadar verilecek olan bu Kredi kamu bankaları tarafından geri ödemeli devlet destekli emeklilik kredisi de vermeye başlayan ve ilk banka olma özelliğini taşıyan Ziraat Bankası olmuştur.

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Ziraat Bankası emekli vatandaşlara verilecek olan kredilerin banka şubelerinden maaşlarını almaları hususunda da açıklamalarda bulundu. Recep Tayyip Erdoğan'ın yapmış olduğu açıklamaları ek olarak Ziraat Bankası emekli maaşını kendi Bankasına getiren vatandaşlar için 750 TL emekli promosyonu uygulamasını başlattı. Emekli maaşını Ziraat Bankası'na taşıdıktan sonra 13000 TL'lik kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kampanyasına katılım şartları nelerdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapmış olduğu açıklamalar sonrası Ziraat Bankası harekete geçti.  Vatandaşlar bankaya gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekler. İşlemler internet bankacılığı ve müşteri hizmetleri numarasından yapılabilecek internet bankacılığından nakit ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve devlet destekli düşük faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Kredilerin 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak verilmesi planlanıyor.  Ziraat Bankası'nın yanında Vakıfbank ne Halkbank’ta çeşitli kredi kampanyaları düzenlemektedir.