Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın emeklilere yönelik olarak yaptığı ihtiyaç kredisi ve nakit avans açıklaması ardından üç kamu bankası emekliye yönelik yeni ihtiyaç kredilerini birbirlerinin peşisıra duyurdular. Kamu bankalarının kaynakları, paraya ihtiyacı olan emekliler için açıldı. Kamu bankalarının emekli vatandaşlara yönelik olarak yeni yapılandırmış oldukları kredilerde düşük faiz ve yüksek limit göze çarptı.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamaları ardından emekliye yönelik olarak yeni kredilerini açan bankalar; Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın emeklilere yaptığı ihtiyaç kredisi açıklamasını adı geçen üç kamu bankasının emeklilere duyurmuş olduğu ihtiyaç kredisi ve nakit avans açıklamaları izledi. Daha fazla emeklinin yararlanabilmesi için şartlarını esneten kamu bankaları, kamu bankalarına yaptığı kredi başvurularının kabul edilmemesinden mağdur olan emeklilerin yeni bir mağduriyet yaşamayarak ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilmesi için kredi başvurularını büyük çoğunlukta onaylıyor. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın emekliye yönelik olarak yeni duyurmuş oldukları ihtiyaç kredileri ve nakit avans limitleri hakkında bankaların internet bankacılığından daha detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

 ÜÇ KAMU BANKASININ EMEKLİLERE YÖNELİK AÇIKLAMIŞ OLDUĞU YÜKSEK LİMİTLİ VE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİLERE BAŞVURABİLMENİN TEK ÖN KOŞULU VAR

 Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın emeklilere yönelik açıklamış olduğu kredilerden yararlanabilmenin tek ön koşulu krediye başvuracak olan emeklinin emekli maaşını kredi başvurusunda bulunduğu bankadan alıyor olması. Emekli maaşını Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank'tan alan emekliler istedikleri zaman, şubeye gitmelerine gerek bile kalmadan internet bankacılığı üzerinden bankaların açıklamış oldukları krediye başvurabilecekler.

cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-emekliye-mujdeli-haberi-gece-verdi1

 ÜÇ KAMU BANKASI, MAAŞINI TAŞIYAN EMEKLİLERE 750 TL EK PROMOSYON ÖDEMESİ DE YAPIYOR

 Emeklilerin; Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın emeklilere yönelik duyurmuş olduğu ihtiyaç kredileri ve nakit avanslardan yararlanabilmeleri için emekli maaşlarını kredi ve nakit avans limitlerine başvuruda bulundukları bankadan almaları koşulunun olduğunu söylemiştik.

 Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank; Maaşını bu bankalara taşıyan emeklilere de aynı zamanda 750 TL promosyon ödemesi yapıyor.