Ekonomi

Cumhurbaşkanı Müjdesi Bir Başka Oluyor! Emekliye Son Dakika Ödeme Haberi Geldi

Cumhurbaşkanı emekli olan vatandaşlar için yeni bir duyuru paylaştı. Emekli olan vatandaşlar için paylaşılan bu duyuruda, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından banka şubelerine giderek, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank tarafından emekli maaşını alan vatandaşlar artık yüksek limitli ek kredi ödemeleri alabilmektedir. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi kullanabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç verilerine onaylanan krediler, aynı gün içinde hesaplarınıza yatırılarak kullandırılmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden internet üzerinden isterlerse de en yakın banka şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir.

BAŞVURU

Devlet destek olarak 50000 TL’ye kadar ödeme verilecek olan kredilerde 36 ay vade 100000 TL kadar verilecek olan ödemelerde ise 24 ay vadeli olarak kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, nakit ihtiyacı ihtiyacı olması durumunda başvuru gerçekleştirmek istiyorsa, banka şubelerine kimlikleriyle birlikte giderek işlem yapabiliyor. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına, başvurularını gerçekleştirecek olan emekliler, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli 50000 TL’ye kadar kullanacakları tüm kredilerde gelir belgesiz olarak işlem yapmaktadır.

Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek ile şubelere gitmeden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek için internet bankacılığı şifresi alabilir ve mobil uygulamalar üzerinden 7 24 kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.