Cumhurbaşkanı İmzaladı! Emekliye ek ödeme 6500 TL oldu! Son Dakika: haberi geldi. İşte detaylar...

Cumhurbaşkanı İmzaladı! Emekliye ek ödeme 6500 TL oldu! Son Dakika: haberi geldi. Cumhurbaşkanı tarafından yapılan duyuru sonrasında emekli olan vatandaşlara 6500 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi geldi. Emekli maaşları üzerinden alacağınız bu nakit ödemelerini kamu bankaları özel bankaları, sizlere sunacak. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 6500 TL'ye kadar hızlı bir şekilde sonuç alacak olan vatandaşlar, bankaların uygulamaları üzerinden ve internet siteleri üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurularınızı bu bankalar üzerinden kolay birşekilde yapabilir, düşük faiz oranları ile işlem yaparak, kredi kullanabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde sonuç alabiliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifresi oluşturarak, nakit kredi kullanacak olan kişiler, 6500 tl onay almaları durumunda kendi banka hesaplarına bu parayı devlet destekli olarak alacak ve en düşük faiz oranlarıyla 36 ay vadeye kadar geri ödeyecek. Emekli olan vatandaşlar, emekli maaşlarını bu bankadan almıyorsa bu kampanyaya katılamıyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, başvuru nasıl yapılır?

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, kredi başvurusu yapmak için banka internet bankacılığını kullanarak, oturdukları yerden işlem yapabilir ve onaylanan tutar yine banka şubelerine gitmeden kendi hesaplarına yatırabilir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanacak olan kişiler, şartlarına uygun olmasıyla birlikte hızlı bir şekilde sonuç alabilecektir. 

cumhrubaskani112

Nakit kredi kullanacak olan kişiler, Ziraat Bankası banka şubelerine gitmeden, Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden Vakıfbank için Vakıfbank mobil uygulama üzerinden Halkbank, içinde Halkbank'ın mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabilir. Bu işlemleri yapabilmeniz için banka hesabınız üzerinden internet şifresi oluşturmanız gerekiyor. 

Ayrıca size yakın olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerine giderek emekli maaşınızı bu bankaya taşımak istediğinizi belirtip, diğer bankadaki olan tüm kredi kartı kredi borçlarınız da bu bankaya taşımak istediğinizi söylerseniz, sizlere düşük faizi yüksek limitli kredi verilecektir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmeden önce güncel faiz oranlarını resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilir.