Ekonomi

Cumhurbaşkanı imzaladı! Emekliye 30.000 TL ödeme verilecek!

Devlet destekli olarak emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, 30000 TL ödeme almak istiyorsanız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzası atılan yeni bir kredi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Devlet destekli olarak özellikle Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli farklar dahilinde ihtiyaç kredileri aynı gün içinde ödenecektir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzası atılan ve 30000 TL’ye kadar ödemesi verilecek olan bu kredilerde nakit ihtiyacı olan kişilere uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden hızlı bir şekilde kredi ödemenizi gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarında yatırarak, dilediğiniz zaman kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyalarda 30000 TL kredi ödemesi alacak olan kişilere 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak kredi imkanı sağlanmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredileri hemen aynı gün içinde ödemesini gerçekleştiriyor. Devlet bankası olan bu bankalar üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, güncel faiz oranları ile birlikte düşük faizli krediler kullanabilir.