Muhalefet kanalının sürekli yinelediği erken seçim hakkında bir açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, erken seçimin olmayacağını söyledi.

Gözden kaçırmayın

Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar! Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar!

AK Parti'nin Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılan ve burada gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sürekli erken seçim çağrıları yapan muhalefete bir yanıt verdi.

cumhurbaşkanı erdoğan-3

Erken seçim kararıyla ilgili atmış oldukları adımdan vazgeçmeyeceklerini vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski Türkiye alışkanlıklarının çok geride kaldığını ifade etti ve 15 veya 20 ayda bir seçim yapma işinin kabilelerin işi olduğunu söyledi.

Teşkilatlarında görevli İl Başkanlarına karşı muhalefet kanalının yalan ve çarpıtmalarına müsaade etmemeleri konusunda uyarılarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının devamında Türkiye'yi CHP'nin yalanlarına ve bölücü örgütün güdümündeki HDP'ye bırakamayacaklarını kaydetti.