Çalışanların merakla beklediği 3600 ek gösterge ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan önemli bir açıklama geldi.

Milyonlarca kamu çalışanının merakla beklediği 3600 ek gösterge ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan önemli bir açıklama geldi. 

İstanbul Kongre Merkezi'nde "Memur-Sen Büyük Türkiye Buluşması" programına katılan Erdoğan, çok önemli açıklamalarda bulundu. 

Kimseyi Enflasyona ezdirmedik

Memurları tehdit edenler ile güçlü bir Türkiye inşaa edilemeyeceğine vurgu yapan Erdoğan, memurları ve işçileri bugüne kadar enflasyona ezdirmediklerini ifade etti.Memurların tüm taleplerini dikkate aldıklarını aktaran Erdoğan, 280 bin sözleşmeli personeli kadroya geçirdiklerini, Kılık kıyafet yasaklarını kaldırdıklarını ve emekliliere bayram ikramiyelerini dahil bir çok destek verdiklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan '3600 ek gösterge' açıklaması

3600 ek gösterge sorunu çözülecek,

Gözden kaçırmayın

Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar! Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar!

3600 ek gösterge ile ilgili olarak ta konuşan Erdoğan bu konunun toplu sözleşmede uzlaşıldığı gibi 2022 yılı sonuna kadar çözüme ulaştırılacağını vurguladı.