Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs salgını nedeniyle 2 yıldır ara verdiği kamplarına tekrar başlama kararı aldı. 23 Aralık tarihinden Antalya’ya gidecek olan ve burada belediye başkanlarıyla kampa girecek olan Erdoğan, 2023 seçimlerinde belediyelerin izleyecekleri yeni yol haritası üzerinde değerlendirmeler yapacak.

AK Parti'nin yerel yönetimlerde sorumlu başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki tarafından düzenlenecek olan 30. istişare ve değerlendirme toplantıları 22-24 Aralık tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilecek. 3 günlük kamp dönemi olarak belirlenen toplantılara 804 belediye başkanı katılacak.

BAKANLAR SUNUM YAPACAK!

Kamp toplantılarına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 23 Aralık tarihinde katlım gösterecek ve kampta Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu sunumlar yapacak. Belediye başkanları istek ve taleplerini bakanlara iletecekler. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan-1

PERFORMANSLAR DEĞERLENDİRİLMEYE ALINACAK!

AK Parti'nin düzenleyeceği kampta, belediye başkanlarının yerel seçimin bittiği günden bu güne kadar hayata geçirdikleri konula ele alınacak ve performans değerlendirilmelerine bakılacak. Kampta ayrıca AK Parti Genel Başkan Vekilleri Numan Kurtulmuş ile Binali Yıldırım'da bu güne kadar yaşadıkları tecrübelerini belediye başkanlarına anlatacaklar.