Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Duyurdu: Şartlara Uyan Herkes Ödeme Alacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan duyuru sonrasında kamu bankaları tarafından vatandaşlara devlet destekli ihtiyaç kredileri verilmeye başlanacak. Cumhurbaşkanı tarafından yapılan duyuru sonrasında nakit ihtiyacı olan kişiler için hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlayacak olan bu bankalar üzerinden sizlerde hızlı bir şekilde en yakın şubelere giderek veya internet üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi alabileceksiniz.

Devlet destekli olarak alabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan vatandaşlara aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılacak ve kredilerini 5 dakika içerisinde kullanmanıza da olanak sağlanacaktır. Devlet destekli olarak almış olduğunuz ihtiyaç kredilerinde şartları uygun olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli olarak kredi işlemleri yapılırken, destek kredileri adı altında verilen bu kredilerden şartlara uygun olan kişilere 50000 TL ödenecektir.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde ödeme yapılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet siteleri üzerinden yapmış oldukları duyurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere 50000 TL’ye kadar hızlı bir şekilde kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara yapmış olduğu bu kampanyalar ile birlikte aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatıracaktır.

50000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda banka, 6 aydır sigorta, geçmiş olmasını isteyecek, emekli olması durumunda ise emekli maaşlarına bu bankalar üzerinden almasını isteyecektir. 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatıracak ve kredileri hemen hızlı bir şekilde kullanmalarına da olanak sağlayacaktır.