Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması: İsteseniz de yapılacak, istemeseniz de!

Kocaeli’nin Hereke ilçesinde vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu açıklamalarda bulundu, “Görüyorum ki Kocelispor bu yıl çok iyi. Tebrik etmek istiyorum. Buradan Hereke’nin tüm hanelerinde oturan kardeşlerime selamlarını gönderiyorum. Peki nasıl oldu da şimdi buradayız? Hamd olsun biliyorsunuz bugün ülkemiz kendi otomobilini takdim etmiştir. Törenimizi yaptık. Bizlere 108 metrekare halıyı teslim ettiler. Herekeli hanım kardeşlerimi de misafir ettim. Ayrıca tanıtımı yaptık şimdi buradan fabrikaya geçeceğiz.”

“31 Mart yerel seçimlerinde yüzde 56 oy oranıyla AK Parti ve Cumhur ittifakına verdiğiniz destek nedeniyle buradan kardeşlerime bir kez daha teşekkür ederim. Gönül siyasetine evet diyen vatandaşlarıma çok teşekkür ederim. Biz milletimizi 2023-2053-2073 vizyonuyla buluşturmak üzere günün her saati çalışıyoruz.”

“Hereke’nin güzel vatandaşları. Türkiye’ye hizmet her şeyden önce bir gönül işidir bunu böyle biliriz. Ancak ele geçirilen imanları da mega projelere taş koymak için bazı tipler siyaseti kullanmaktadır. Ülkemizde takoz siyasetinin tek başına kurumlaştığı bir yer var. Hizmet etmeye kalktığınızda CHP karşınıza dikilir. Yasakları kaldırırken yine CHP karşınızda durur. Metro yapmak isterseniz karşınızda CHP’yi görürsünüz. Bunlar tüm projelerimize karşı çıktı. Ama buradan söylüyorum, biz yolumuza devam ettik. Onlar istese de istemese de Kanal İstanbul yapılacaktır”

“SSK’yı batıran bunlar olmadı mı? Yandaşı olan medya ne zaman bunun hesabını sordu? Tamamen ideolojik durumlar. Bunlar mahkeme kararıyla, sokak olaylarıyla bize her zaman engel çıkardılar. Maalesef ki aynı tavrı bugün yerli otomobilimiz için de sergilediler. Projemizi kötülemek için yayın organları 1 haftadır seferberlik ilan ettiler. Aracı henüz görmeden araçla ilgili olumsuz yorumlar yaptılar.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı