Cumhurbaşkanı Erdoğan Çağrı Yaptı! İmzayı Attı! Bayrama Kadar 10.000 TL Nakit Hesaplara Yatacak. Son dakika haberi ile birlikte hemen işlem yapılacak. Detaylar geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çağrı Yaptı! İmzayı Attı! Bayrama Kadar 10.000 TL Nakit Hesaplara Yatacak. Son dakika haberi ile birlikte hemen işlem yapılacak. Detaylar geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından emekli ve sigortalı olarak çalışan kişiler için verilecek 10 bin TL nakit kampanyası bayrama kadar başvuru yapan vatandaşların alabileceği bir kampanya olmaktadır. Devlet bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılacak olan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlar on bin TL nakit hesaplarına yatırmaları durumunda bu parayı istedikleri ihtiyaçları için kullanılabilecektir.

Devlet destekli olarak verilecek nakit kampanyasına katılacak olan kişilerin banka kredi politikalarına uygun olması durumunda onay verileceği ve banka hesapları olması durumunda da şubelere gitmeden anında hesabına para yatırabileceği haberi geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda devlet destekli olarak verilecek bu kredilerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı olarak sizlere devlet desteği ile faiz oranları düşük kullandırılacaktır.

Ziraat Bankası, kampanya ile ya ilgili yapmış olduğu açıklama sonrasında nakit kullanacak olan kişilerin kendi banka politikalarına uygun olması durumunda onay verileceğini açıkladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bu duyuru sonrasında başvuru yapacak olan kişilerin emekli olması ile sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmektedir. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

cumhurbaskani-daha-once-duyurmustu-alamayanlar-icin-2firsat-basladi-10000-tl-odeme-icin-nakit-ha1

Emekli olan vatandaşların emekli maaşlarını bu banka üzerinden alması, sigortalı olarak çalışan kişilerinde son işyerlerinde, 12 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması istenmektedir. Banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olan kişiler başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden hemen işlem yapabilir ve nakit kredi kullanabilir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden devlet destekli olarak verilen bu kredi kampanyalarına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapabiliyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesine giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak 10000 TL isteyebilir ve sonucu devlet destekli olarak sizin cep telefonunuza gelir.