Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu soru sorulur mu? 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bosna-Hersek dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını cevapladı. Ahmet Davutoğlu, Abdullah gül ve Ali Babacan’ın son zamanlarda sergiledikleri tavırlar hakkında gazetecilerin sorduğu sorulara net bir şekilde karşılık verdi. 

BU SORULUR MU?

Gazetecilerin Ahmet Davutoğlu, Abdullah gül ve Ali Babacan’a karşı kırgınlığı olup olmadığını sorması üzerine Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bu soru sorulur mu Allah aşkına… Bunlara kırgınlık olmayacak da kime olacak?” diyerek cevap verdi.

BALDIRAN ZEHRİ İÇEREK, SABRETTİK!

Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu tür yaklaşımların olmasıyla başlayan bir süreç… Ama biz baldıran zehrini içerek hep sabrettik ve aleyhte herhangi bir şey konuşmadık. Cumhurbaşkanlığı seçimleri oldu. Bakın şu son belediye başkanlığı seçiminde İstanbul’da olanlar çıkıp da Binali Bey’le ilgili bir tane olumlu ifade kullanmadılar. Siz nefsinizle bir muhasebe yapın. Bu kim? Benim arkadaşım. Bununla ilgili bir ufak ifade kullanmayayım mı? Daha önce yine mesela referandumda bakıyorsunuz hayır oyu kullandılar. Ama biz bir şey konuştuk mu? Konuşmadık. Herkesin yaptığı yanına.” diyerek kırgınlığını ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı