Ekonomi

Cumhurbaşkanı Emekliye Seslendi! Emekli maaşı alanlara ek ödeme onaylandı

Emekli maaş alan vatandaşlar, son zamanlarda promosyon kampanyaları ile birlikte devlet destekli verilecek olan ihtiyaç kredileri kampanyaları ile ilgili bilgiler almak istemektedir. Devlet destekli ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kredi kampanyasında, emekli maaş alan tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde kamu bankaları üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen onay ile birlikte nakit ödemeler verilecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatılan bu nakit kampanyasından şartlara uygun olan tüm vatandaşlara aynı gün içinde hizmet verilecek ve onaylanan bu kredilerde şartlar dahilinde hemen aynı gün içinde hesaplar ödemeler yatırılacaktır. Emekli maaşını bu bankalar üzerinden almanız durumunda şartları uygun olan tüm vatandaşlar istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuç alabilmektedir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan bu bankalar üzerinden kredi alacak olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacaktır. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi imkanından faydalanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi verilmektedir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz 50000 TL kredi başvurusunda şu sonuç alacak olan kişiler devlet destekli olarak 36 ay vadeli ve düşük faizli kredi alabilmektedir. 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şubelere gitmeden hemen işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde emekli maaş hesapları üzerinden kredi kullanabilirsiniz. 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda emekli maaş hesapları üzerinden de işlem yaparak, kredi alabilmektedir.