Cumhurbaşkanı Duyurdu: Nakit İhtiyacı Olanlar İçin Kamu Bankaları Devreye Girecek, 18 Yaş Üstüne Müjde. Cumhurbaşkanı tarafından yapılan duyuru ile birlikte kamu bankaları devreye girerek acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların 18 yaş üstünde olması durumunda 15.000 TL ödeme yapılacağı açıklandı.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden verilecek devlet destekli 15.000 TL kredi ödemeleri için Cumhurbaşkanı tarafından onay verildi. acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan Bu kampanyada devlet destekli olarak Kredi kullanacak olan kişilerin 18 yaş üstünde olması durumunda 15 bin TL'ye kadar ödeme alacağı açıklandı.  

15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olan bu Kredi kampanyalarını katılmak için banka müşterisi olmanız gerekiyor. 

Cumhurbaşkanı tarafından yapılan kampanya duyurusu sonrasında Ziraat Bankası genel müdürlüğü: ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan ve daha önce Kredi onayı alamayan emeklilere emekli maaşlarını kamu bankalarına taşımaları durumunda daha yüksek limitler de kredi kullanabileceğini de söyledi.

Ziraat Bankası

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar acil destek kredisi olarak 15 bin TL 36 ay vadeli kredi kullanabilir.  Cumhurbaşkanı tarafından verilecek olan bu Kredi kampanyasında banka şartlarına uygun olan kişiler ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak Kredi kullanıyor.  Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ilk taksit ödemesinde erteleme yapmak istiyorsa kredi başvurusu yaptığı zaman bu ertelemeli Kredi ile ilgili bilgileri öğrenebilir.

cumhurbaskani-duyurdu-nakit-ihtiyaci-olanlar-icin-kamu-bankalari-devreye-girecek-1

Emekli olan vatandaşların emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinde yatıyorsa 15.000 TL ve üzerinde de daha yüksek limitlerde ihtiyaç kredisi kullanacağını söylemek isteriz.  15.000 TL 36 ay vadeli nakit ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler Ziraat Bankası haricinde Vakıfbank ve Halkbank şubeleri üzerinden de kredi başvurusu yapabilir.