Ekonomi

Cumhurbaşkanı Duyurdu: Emekliye 20.000 TL Ödeme Geliyor

Cumhurbaşkanı Duyurdu: Emekliye 20.000 TL Ödeme Geliyor

Cumhurbaşkanı duyurusu sonrasında kamu bankaları ve bazı özel bankalar kampanya başlattı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden işlem yapabilecek ve nakit kredi kullanacaksınız. Başvuru yapmak isteyenler, 5 dakika içinde kredi sonucunu öğrenecek ve bu kredilerde şartlara uygun olmaları durumunda hesaplarına ödeme alabileceklerdir. Cumhurbaşkanı onaylı bu kredileri alacak emekliler, emekli maaş hesapları üzerinden bu kredileri almaktadırlar. Emekli maaş hesabınıza göre krediler bu şekilde kullanılacak.

ZİRAAT BANKASI KREDİ 

Ziraat bankası emekli kredisi için başvuru yapmak oldukça basit bir yöntemdir. Bankadan kredi alacak kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli bu kredileri kullanacaklardır. Ziraat Bankası nakit kredi alacak kişiler için başvurusunu yapmak isteyenlere, mobil uygulama kullanmaları durumunda, buradan da gelir belgesiz kredi vermektedir. Ziraat Bankası nakit kredi alacak kişiler ayrıca banka şubelerine giderek de kredi başvurusu yapabilirler.

VAKIFBANK ONAY VERECEK!

KAMU bankası olan Vakıfbank, kredi alacak kişilere uygun faizlerle nakit verecek. Almış olduğunuz 20.000 TL ödemelerde 36 ay vade yapılacak. Emekli olan bu bankadan maaş alması istenecektir. Bu bankadan maaş almanız durumunda 3 ay ertelemeli olarak kredi onayı alabileceksiniz. Başvuru yapacak olan kişilere, uygun faizlerle hemen sonuç verilir ve bu sonuca göre kredi kullandırılır.