Cumhurbaşkanı Duyurdu 11.000 TL Ödenecek Dedi! Kimler Alacak Belli Oldu! Son dakika kredi kampanyasına girerek sizlerde 11000 TL ödeme alın! İşte detaylar....

Cumhurbaşkanı duyurdu 13.000 TL ödenecek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdelemesiyle harekete geçen devlet bankası başvuruları almaya başlıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdesinin açıklanmasıyla kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar, nakdi kredi kullanmak istedikleri takdirde Ziraat Bankası üzerinden başvuruda bulunarak devlet destekli bu kampanyaya katılabilirler. 13.000 TL'ye kadar olan ve sadece kamu bankaları tarafından geri ödenen devlet destekli emeklilik kredisi vermeye başlayan ilk banka Ziraat Bankası olmuştur.

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Ziraat Bankası emeklilere Kredi verilecek banka şubesinden emekli maaşlarını nasıl alacaklarına ilişkin açıklama yaptı. Ziraat Bankası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı ve başlattığı kampanyayı bu kampanyaya ek olarak, ilk kez emekli maaşını kendi bankasına getiren vatandaşlara 750 liralık emekli maaşı promosyonu uygulamasını da başlattı.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası'na aktardıktan hemen sonra devlet desteği ile alınabilecek bu kredi kampanyasına çok hızlı bir şekilde katılabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kampanyasını Kullanma Şartları?

Cumhurbaşkanı duyurdu 13.000 TL ödenecek. Emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan alan vatandaşlar, banka şubelerine bile gitmelerine gerek kalmadan işlem gerçekleştirebilirler. Ve işlem yapmak istemeleri halinde, emeklilik hesaplarında yer alan müşteri hizmetleri numarasını arayarak en yakın banka şubesine giderek de çekim işlemini yapabilirler. İnternet Bankacılığı şifreleri oluşturularak işlem yapılabilmektedirler.

cumhurbaskani-duyurdu-11000-tl-odenecek-dedi-kimler-alacak-belli-oldu

İnternet bankacılığı şifresi ile Ziraat Bankası mobil uygulamasına erişebilir ve buradan nakit ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredilerde devlet destekli olduğundan daha düşük faiz oranlarından yararlanmak mümkündür.

36 ay vade ve 3 ay erteleme opsiyonlu krediler kullanıma açılmıştır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla başvuru işlemlerinizi Ziraat Bankası'nın yanı sıra Halkbank ve yine kamu bankası olarak faaliyet gösteren Vakıfbank üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.