Cumhurbaşkanı Duyurdu! 10.000 TL Hesaplara Yattı! Alamayanlar İçin Tekrar Verilecek. Son dakika olarak kamu bankalarından haber geldi. İşte detaylar...

Cumhurbaşkanı Duyurdu! 10.000 TL Hesaplara Yattı! Alamayanlar İçin Tekrar Verilecek. Son dakika haberi ile birlikte 10.000 TL'ye kadar hesaplara para yatacak. Ziraat Bankası ve diğer kamu bankaları tarafından başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sunulacak. İhtiyaç kredisi alacak olan kişiler eğer başvuru yapmadıysa hemen kamu bankalarından işlem yapabileceklerdir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanya ile birlikte sizlerde hemen aynı gün içinde 10.000 TL 36 ay vadeye kadar ihtiyaç (tüketici) kredisi kullanabilirsiniz. Devlet destekli olarak verilecek bu kredilerde bireysel müşteriler kredi başvurusu yapacakladır. Kredi faiz oranları diğer kampanyalara göre daha düşük olacaktır. 

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu 

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 5 dakika içinde kredi sonucunuzu mobil uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz. Devlet destekli düşük faizli kredi için mobil uygulamaya giriş yapan kişiler onay almaları durumunda şubelere gitmeden kredi kullanabilirler. Ayrıca Ziraat Bankası resmi internet sitesi ve banka şubelerinden de istediğiniz zaman başvuru yapabileceksiniz. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

son-dakika-emekliye-5000-tl-odeme-gerceklesti

Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi alabileceksiniz. Bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yapan kişilerde değerlendirme sonucuna göre onay alacaklardır. Emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankalardan alıyorsa hemen kredi kullanabilirler. Kredi alacak kişilerin sigortaları varsa 5 aydır sigorta primleri net olarak yatıyor olması şarttır.