Ekonomi

Cumhurbaşkanı Açıkladı! TC Kimlik Numarası Son Hanesi 02468 olanlar 100.000 TL alacak

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 100000 TL’ye kadar nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan kampanyalarda 90 gün ertelemeli ihtiyaç kredisi sizlere hemen aynı gün içinde verilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da duyurusu yapılan bu kampanyaları başlattığını ve 24 ay vadeli, kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte kredi onayı alabileceğiniz hakkında bilgileri yayınladı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, kamu bankaları olmasından dolayı ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara devlet destekli düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır.

100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartlara uygun olarak kredi kullanacak olan tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olması durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerindendi işlemlerini kolay bir şekilde yapabileceğini söylemek istiyoruz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde kredi sonucunu hemen veriyor, onaylanan kredileri de hesaplarına yatırarak kullandırıyor. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu yeni kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 dakika içerisinde sonuç vereceğini açıkladı. başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişiler, düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi alabilmektedir.