Çukur'dan Yeni Bölüm Sürprizi! Çukur 93. Bölümde Neler Olacak? Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'dan yeni bölüm sürprizi geldi. Yapılan açıklamaya göre Çukur'un yeni bölümü 20 Nisan 2020 Pazartesi akşamı yayınlanacak.

Çukur'dan Yeni Bölüm Sürprizi! Çukur 93. Bölümde Neler Olacak? Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
17 Nisan 2020 - 23:04

Türkiye'de koronavirüs sebebiyle tüm dizilere ara verilirken Çukur'dan sürpriz bir hamle geldi. Show Tv'nin yaptığı açıklamaya göre Çukur dizisinin yeni bölümü 20 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanacak.

Türk televizyonlarının en çok konuşulan dizilerinden olan Çukur, son 3 sezona adeta damga vurdu. Sosyal medyanın ve reyting sıralamasının gözde dizisi Çukur'dan hayranlarına sürpriz bir haber geldi.

Çukur 3. sezon 26. bölüm (93.Bölüm) yayın akışına alınması büyük bir heyecana neden oldu. Dizinin milyonlarca hayranı büyük bir sabırsızlıkla yeni bölümün nasıl olacağını merak etmeye başladılar. Çukur 93. bölüm fragmanı yayınlandı.Edinilen bilgilere göre Çukur'un yeni bölümünde oyuncular evlerinden çekimlere katıldılar. Telefon görüşmeleri halinde çeliken Çukur yeni bölüm 92. bölümde kaldığı yerden konu akışına devam edecek.

ÇUKUR 93. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ağabeyleri ile olan sorunlarını bir türlü gideremeyen Yamaç bu konuda Vartolu'dan yardım isteyecek. Vartolu'nun yol göstermesi ile Yamaç eski bir dostu ile iletişime geçerek ağabayleri ile arasına girmesini ve sorunlarının çözümüne yardım etmesini isteyecek. Cumali ve Selim'in ise Yamaç'a karşı kızgınlıkları geçmeyecek. Yamaç ne yaparsa yapsın onu affetmeyecekler. Bu sırada Vartolu yaşanan gerileme müdahale edemiyor çünkü hapishanededir. Bu sırada Azer ve Karaca'nın aşkı doludizgin devam etmektedir. Ancak çok kritik bir karar vermek zorunda kalacak. Ya birbirlerini unutacaklar ya da Yamaç'ın karşısına çıkarak evlenmek istediklerini söyleyeceklerdir. Karaca dedesinin katiline aşık olduğunu bilmemektedir. Yamaç bunu Karaca'ya söyleyecek mi? Karaca bunu öğrenince Azer'e karşı olan duygularını nasıl dizginleyecek? Karaca'nın aşkı ölümcül bir nefrete mi dönüşecek? Tüm bunlar yaşanırken Koçovalı kardeşler Çağatay'ın yerine geçen kardeşi yeni düşmanları Arık Böke Erdenet hakkında şok edici bir bilgiye ulaşacaklar.Tumhaber.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum