Show Tv'nin büyük umutlarla başlattığı dizisi Üç Kuruş kadrosuna Çukur dizisinden beklenen isim geliyor!

Show Tv'nin yeni dizisi Üç Kuruş iddialı başlamıştı. Kanal ve yapım şirketi Çukur dizisinden beri bağlantılı şekilde reklamını yaparak aslında büyük bir yanlışa imza attı.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade'nin başrollerinde yer aldığı Üç Kuruş dizisin düşük reytinglerini arttırmak için pek çok yönteme başvurmaya devam ediyor.

Başarılı oyuncuları, orjinal çekimleri ve başarılı senaryosu ile aslında daha büyük bir oran bekleyen Üç Kuruş dizisi beklediğini ilk bölümden beri bulamadı. Özellikle dizinin ilk bölümlerindeki ağır gidişatlı bazı sahneler seyirciyi kendisine çekemedi.

Dizinin reklam politikası da düşük reytinglerde etkili oldu. Çukur dizisinde yapılan bağlantılı gibi görünüm, tanıtım reklamlarında büyük ve alakasız beklenti yaratılıarak psikolojik olarak hayal kırıklığına zemin hazırladı.. Dizi bugüne kadar reytingleri yükseltmek için pek çok yol denedi.

Önce diziye bolca klişe popülist dramatize insanın  hayvan kadar değeri yok gibi sahneler eklenerek prim kasıldı. Daha sonra aksiyonlar yükseltildi. Karakterler imaj değişikliğine gitti. Ancak hiçbiri etkili olamadı.

Pazartesi akşamları dizisi TRT'de Osmanlı dizisi Alparslan'a yenildi. Fox TV'nin eğlenceli ve orjinal yapımı Yasak Elma dizisi de türk seyirciye rağmen başarısını sürdürmeyi başardı. Üç Kuruş ise gününde tutunamadı ve bbu sezon final yapacağı kesinleşmiş oldu.

Dizi gelecek hafta zaman atlaması yaşayarak yeni bir dönemde girecek. Böylelikle finale doğru işlerin hızlandırıldığı da görülüyor.

Üç Kuruş dizisi kadrosuna Çukur dizisinden transfer ha geldi ha gelecek derken sonunda o isim açıklandı. Üç Kuruş dizisinde Çukur dizisinden kim katılıyor? 

Çukur'dan Üç Kuruş'a transfer!

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Üç Kuruş dizisinin kadorosuna Çukur'un Cumali'si Necip Memili mi dahil ediliyor.  

Necip Memili Üç Kuruş dizisine mi dahil ediliyor sorusu da yanıt buldu. Necip Memili'nin henüz diziden teklif aldığında dair bir bilgi açıklanmadı.