Çukur'un Arık Böke'si Barış Arduç İle 3 Ay Önce Evlenen Guspe Özay Hamile Mi? İddialar Üzerine Zorunlu Açıklama Yapıldı!

Çukur dizisinin son bölümlerine damga vuran Barış Arduç kısa bir süre önce kendisi gibi oyuncu olan Guspe Özay ile evlenmişlerdi. Çiçeği burnunda çift ile alakalı olarak bugün magazin gündemine bir iddia geldi. Bu iddiaya göre Guspe Özay 4 aylık hamileydi. Hem magazin dünyası hem de sosyal medya bu iddia ile sallanınca Guspe Özay açıklama yapmak zorunda kaldı.

Çukur'un Arık Böke'si Barış Arduç İle 3 Ay Önce Evlenen Guspe Özay Hamile Mi? İddialar Üzerine Zorunlu Açıklama Yapıldı!
11 Ekim 2020 - 15:42

Ünlüler dünyasında aşkları ile uzun yıllardır birbirlerinden söz ettirmeyi başaran Barış Arduç ve Guspe Özay ikilisi bundan 3 ay kadar önce büyük bir sürpriz yapmış ve koronavirüs süreci nedeniyle sade bir törenle hayatlarını birleştirmişlerdi. Evlendikten sonra mutluluklarının her anını sosyal medyada paylaşan çiftin hayranları da bu birliktelikten oldukça memnun kaldılar.EVLİLİK İLE YILDIZLARI PARLADITürkiye'nin en çok izlenen dizilerinden olan Çukur'da rol almaya başlayan Barış Arduç'un bu evlilik ile yıldızı çok daha fazla parladı. Çukur'un ana karakterlerinden birisi haline gelen Barış Arduç dizide “Arık Böke Erdenet” karakterine hayat veriyor. Guspe Özay'ın da meslek hayatında önemli gelişmeler yaşandı. İkilinin şansı adeta evlilikle yeniden açıldı.GUSPE ÖZAY HAMİLE Mİ?

Guspe Özay ve Barış Arduç çifti hakkında bugün magazin basınında bir iddia yer aldı. O iddiaya göre Guspe Özay'ın 4 aylık hamile olduğu ve yeni çiftin bebek bekledikleri belirtildi. Hem sosyal medya hem de magazin basını bu iddia ile çalkalandı. Güzel bir sürpriz olarak değerlendirilen bu haberin etkisi kısa sürede büyüyerek sosyal medyanın en çok konuşulan konularından birisi haline geldi. 

GUSPE ÖZAY AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDA KALDI!

İddiaların yayınlası üzerine Guspe Özay bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'a konuşan ünlü oyuncu, “Hamile olsam ben çıkar açıklarım. Böyle güzel bir haberi saklayacak değiliz. Ancak şu anda hamile değilim ama çok istiyorum.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum