Çukur Dizisine Aşk İddiası Bombası Düştü! Dizide Baba Kızı Oynayan ve Aşk Yaşadıkları İddia Edilen Öner Erkan Ve Ece Yaşar Diziden Çıkarılacaklar Mı?

Çukur dizisi hayranlarını şok eden bir aşk iddiası gündeme geldi. Dizide baba kız rollerini oynayan Öner Erkan ile Ece Yaşar'ın aşk yaşadıkları iddiası gündeme bomba gibi düştü. Çukur'un Selim'i ile Karaca'sı arasında aşk mı yaşanıyor? Reyting rekortmeni dizi bu aşk iddiasından nasıl etkilenecek?

Çukur Dizisine Aşk İddiası Bombası Düştü! Dizide Baba Kızı Oynayan ve Aşk Yaşadıkları İddia Edilen Öner Erkan Ve Ece Yaşar Diziden Çıkarılacaklar Mı?
08 Ekim 2020 - 20:04

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin hayranları bugün şok bir aşk iddiası ile sarsıldılar. Dizide baba kızı oynayan Öner Erkan ile Ece Yaşar'ın bir süredir birlikte oldukları iddia edildi. Çukur dizisinde Selim rolünü oynayan Öner Erkan ile kızı Karaca'yı oynayan Ece Yaşar arasındaki aşk iddiası gündeme bomba gibi düştü.

ÇUKUR'DAKİ İLK AŞK DEĞİL!

Çukur dizisi aşk iddialarına pek yabancı bir yapım değil. Aliço karakterine hayat veren Rıza Kocaoğlu ile Nehir rolünde oynayan Hazal Subaşı'nın uzun süreli birliktelikleri bulunuyor. Bu ikiliye şimdi de Selim ve Karaca rolleri eklendi. Dizinin hayranları tarafından yadırganan bu ikilinin aşk yaşamaları değil baba kız rolünün artık inandırıcılığın kalmayacağı oldu.

Ay Yapım'ın yapımcılığında 4 yıldır çekilen ve büyük bir hayran kitlesi oluşturan Çukur'un bu aşk iddiasından nasıl etkileneceği merak konusu oldu. Öner Erkan ve Ece Yaşar'a aşkalarında destek çıkan Çukur hayranları kadar ikiliyi eleştiren dizi hayranı da bulunuyor. Yapımcı firmanın bu duruma nasıl müdahale edeceği merak konusu oldu.

SELİM VEYA KARACA DİZİDEN ÇIKACAK MI?

Yapımcı firmanın alabileceği önlemler arasında aralarında aşk yaşanan ikilinin birisini diziden ayrımak olabileceği iddiası konuşulmaya başlandı. Eğer böyle bir karar verilirse Selim karakteri veya Karaca karakteri dizide öldürülecek. Öner Erkan hakkında geçtiğimiz aylarda Çukur'dan ayrılacağı iddia edilmişti. Bu iddia gereçeğe dönebileceği gibi Ece Yaşar'ın da dizi ile ilişiği kesilebilir. Senaryo gereği oldukça buhranlı bir dönem geçiren Karaca'yı senaristler intihar ettirebilirler.

ÖNER ERKAN KİMDİR?

Çukur dizisinde Selim Koçovalı'yı canladıran oyuncu Öner Erkan 1980 tarihinde İzmir'de doğdu. Tiyatroya ilk adımını 15 yaşında aldığı oyunculuk eğitimi ile attı. 2002 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi'nde yüksek lisans yapan Öner Erkan'ın ilk televizyon deneyimi TRT sunduğu bir çocuk programı ile oldu. Öner Erkan kariyerinde çok sayıda dizide ve sinema filminde rol aldı.
ECE YAŞAR KİMDİR

1994 yılında Ankara'da doğmuştur. Ortaokul ve lise yıllarında bale eğitimi alan Ece Yaşar Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü bitirmiştir. İlk olarak kamera karşısına Kara Sevda dizisi ile geçmiştir. 2017 yılından itibaren Çukur'da Karaca karakteri ile yer almaktadır. Ayrıca bu süre içerisinde Direniş Karatay sinema filminde de rol almıştır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum