Çukur 98. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Dizide Sürpriz Olaylar Solukları Kesecek!

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur dün akşam 4. sezon 4. bölümü ile nefesleri kesti. Oldukça heyecanlı olayların ardı ardına gerçekleşmesi dizi hayranlarını ekran başına kilitledi. Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 4. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29 Eylül 2020 - 13:37

Son yıllarda Türk televizyonlarının başarılı yapımlarından olan Çukur dizisi dün akşam Show TV'de 4. sezon 4. bölüm ile ekranlara geldi. Soluksuz izlenilen dizide birbirinden heyecanlı olaylar gerçekleşti. Orijinal hikayesi ve hız kesmeyen heyecanı nedeniyle Çukur hayranları şimdiden yeni bölümün yayınlanacağı günü beklemeye başladılar. Yeni bölümde neler olacağına dair ipuçları öğrenmek isteyen dizi hayranları yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını sorgulamaya başladılar.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Bir önceki bölümde kaçırılan Arık Erdenet'in kim tarafından kaçırıldığı belli oldu. Arık'ı üvey ağabeyi Ogeday Erdenet kaçırdı. Arık Erdenet'in son şansı olduğunu bilen Cengiz Erdenet oğlunu bulmak için Yamaç'ı ikna etmek zorunda olduğunu anladı. Bu nedenle oldukça sert davranan Cengiz Erdenet, Koçova ailesinin mezarlarını Yamaç'ın gözü önünde yıkar. Bu sırada Salih Koçovalı kardeşini kurtarmaya gelir ama onu da annesinin mezarını yıkmakla tehdit ederler. Sonunda Yamaç dayanamaz ve Çukur için Cengiz Erdenet ile çalışmayı kabul eder. Bu sırada olayı duyan Cumali Koçovalı mezarlığa gelir ancak Cengiz Erdenet istediğini almıştır ve araçlarına binerek uzaklaşırlar. Çukur sakinleri ise Cengiz Erdenet'in Cumali'den korkup kaçtığını zannederler. Cumali mahallenin yeni kahramı olur. 

Karaca ile Azer cephesinde ise çok trajik gelişmeler yaşandı. Dedesi İdris Koçovalı'nın katilleri arasında evlendiği ve sevdiği adam Azer Kurtuluş'un da olduğunu öğrenen Karaca istemeyerek de olsa Azer'i vurur. Azer ise Karaca'ya hayat boyu pişman olacağını söyleyerek katiller arasında Karaca'nın kardeşi Akın'ın da olduğunu söyler. Karaca daha büyük bir şok yaşamıştır. Akın'ın kabusları gereçeğe dönüşmek üzeredir. Azer'in ölümü ile Kurtuluş ailesi çılgına döner. Azer'in kardeşleri Çukur'a baskın düzenlerler ve silahlarla Koçovalıların malikanesine saldırırlar. Bu saldırı sırasında Koçovalılar bir zarar görmezler. Ancak bir sonraki gün Cumali Koçovalı ailesinin intikamını almayı kafasına koyar. Bir benzin istasyonunda Kurtuluş ailesini yakalar ve tamamını öldürür.

Çukur'un en sürpriz kısmı ise Koçovalı mezarlığında bulunan Cumali Koçovalı'nın mezarının boş çıkması oldu. İdris Koçovalı'nın kardeşi olan ve oğluna da ismini verdiği Cumali Koçovalı'nın mezarı yapılan inceleme sonrasında boş olduğu ortaya çıktı. Çok büyük bir aile sırrının daha kapısı aralandı. Amca Cumali Koçovalı yaşıyor mu? Dizide görünmeyen gizemli adam Cumali Koçovalı mı? Cumali Koçovalı yıllarca neden saklandı? Cumali Koçovalı Yamaç'ın gerçek babası mı?

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?Çukur hayranları diziyi soluksuz izlerken bir sonraki bölümün heyecanını da yaşamaya başladılar. Cumali Koçovalı'nın kim olduğu yeni bölümde ortaya çıkacak mı? Gizemli adam yüzünü gösterecek mi? Yamaç'ı öldürmek isteyen Arık bunu başarabilecek mi? Cengiz Erdenet'in Yamaç'a olan ilgisinin asıl sebebi açıklanacak mı? 

YORUMLAR

  • 0 Yorum