Çukur 97. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Çukur 97. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?
22 Eylül 2020 - 08:47

Show TV'nin iddialı dizilerinden olan Çukur'un 96. bölümü dün gece yayınlandı. Reyting rekormani dizinin son bölümü de izleyicilerin nefeslerini kesti. Ayrıca 28 Eylül 2020 Pazartesi günü yayınlanacak olan 97. bölümün fragmanı da yayınlandı. Gelecek bölümde olacak olan olayların yer aldığı fragmanda oldukça heyecanlı sahneler bulunuyor.

ÇUKUR 96. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur'un 96. bölümünde oldukça heyecanlı konular işlendi. Annesi tarafından eve alınmayan Yamaç uğruna çok şeyini feda ettiği mahallesinden de babasını öldürdüğü için kovulur. Bu sırada Yamaç'ın imdadına kardeşi Salih yetişir. Ancak Yamaç kendisiyle gelmemesini ailesinin yanında durması gerektiğini söyler. Yamaç soluğu her dara düştüğünde olduğu gibi Efsun'un yanında alır. Efsun ile Yamaç'ı birlikte gören Nehir ise yıkılır. Nehir Yamaç'ın ihaneti sonrasında Koçovalıların evini terkeder. Cengiz Erdenet ise Yamaç'ı kendisiyle beraber çalışması için ikna çalışmalarına devam eder.

Efsun'un evinde uynana Yamaç bir anda karşısında Cengiz Erdenet'i görür. Cengiz Erdenet Efsun'u Yamaç'ın hayatı ile tehdit etmiştir. Cumali'nin Yamaç'ı vurmasının ardından onu yaşatmak için Efsun'un kendisine Yamaç'ı ikna edecek bilgiler vermesini ve bu konuda yardımcı olmasını ister. Efsun bu konuda Cengiz Erdenet'e istediğini verir ve Çukur için canından bile vazgeçer der. Bunun üzerine Cengiz Erdenet Yamaç'ı bir gecekondu mahallesine götürür ve mahallenin yıkımını gözleriyle görmesini şister. Ardından ise Çukur'a giderler. Çukur'u da yıkmak ister ve gerekli ekipleri yönlendirir. Ancak mahalle sakinleri buna izin vermez ve Cengiz Erdenet'in planları suya düşer.

Öte yandan Yamaç'ın ihanetini affedemeyen Nehir çocuğunu aldırmak için doktora gider. Yamaç yetiştiğinde ise Nehir doktorun yanından çıkmaktadır. Yamaç'a çocuğunu aldırdığını söyler ve Yamaç yıkılır. Bu sırada Cengiz Erdenet'in oğlu Arık Böke büyük bir tuzak içerisinde düşmüş ve gizemli düşmanları tarafından yakalanmıştır.

Karaca ile Azer Kurtuluş cephesinde ise karmaşık olaylar olmaktadır. Evlenmeye karar veren ikilinin nikah günlerinde Sultan Koçovalı torunu Karaca'yı ziyaret eder. Babaannesinden evleneceği adamın dedesi İdrid Koçovalı'nın katili olduğunu öğrenince Karaca yıkılır. Düğünden sonra evlerine giden yeni evli çiftin şok sahnesi ile bölüm biter. Karaca evlendiği Azer'e silah doğrultarak İdris Koçovalı'yı öldürüp öldürmediğini sorar.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur'un 97. bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Karaca yeni evlendiği Azer Kurtuluş'tan dedesi İdris Koçovalı'nın ölümünün hesabını soruyor. Diğer taraftan ise Cengiz Erdenet artık gerçek yüzünü göstererek Yamaç'ı ikna etmek için sert yollara başvuruyor. Koçovalıların mezarlarını İdris Koçovalı'nın mezarından başlayarak yıkmaya başlayan Cengiz Erdenet Yamaç'ı ikna edebilecek mi? Mezarlık sahnesinde ise Yamaç ve Salih oldukça zor anlar geçirirken Cumali Koçovalı'nın Yamaç diye bağırarak mezarlığa koşması yardım için mi yoksa Yamaç'ı bir defa daha kovmak için mi olduğu yeni bölümde anlaşılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum