Çukur 97. Bölüm 2. Fragmanında Çok Büyük Sürpriz! Yamaç Koçovalı'dan Şok İtiraf!

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden olan Çukur'un 97. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Show TV'nin reytingleri alt üst eden iddialı dizisinin yeni bölümleri izleyicileri çok büyük sürprizler bekliyor. Çukur 97. bölümde neler olacak?

Çukur 97. Bölüm 2. Fragmanında Çok Büyük Sürpriz! Yamaç Koçovalı'dan Şok İtiraf!
24 Eylül 2020 - 23:19

Show TV'nin en çok izlenen dizisi olma ünvanını taşıyan Çukur'un 97. bölümü 28 Eylül 2020 Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Çukur'un yeni bölümünün ikinci fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman dizinin hayranlarında adeta şok etkisi yarattı.

ÇUKUR 97. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur'un yeni bölümünde birbirinden heyecanlı olaylar ve çok büyük sürprizler izleyicileri bekliyor. Yeni fragmana göre Yamaç Koçavalı artık saf değiştiriyor. Erdenetler ile anlaşmak zorunda kalan Yamaç Koçovalı artık onların güvenliğini sağlamak ile sorumlu oldu.. Büyük bir değişiöm geçiren Yamaç'ın Cengiz Erdenet'in safına geçmesine dair haber kısa sürede duyuldu.

Yamaç'ın saf değişikliğini duyan Koçovalılar adeta çılgına döndü. Cumali Koçovalı bu haber üzerine kendisinden geçerken Salih Koçovalı ise Yamaç'ın bu değişikliğinin sebeplerini araştırmaya başlar. Yamaç'ı bulup konuşan Salih sonunda merakla beklenen itirafı Yamaç'ın ağzından alır. Yamaç Çukur'u korumak için Cengiz Erdenet'e boyun eğmiş ve onun adamı olmuştur. Ancak şimdi ailesinin yani Koçovalıların da en büyük düşmanı haline gelmiştir.

Çukur 97. yeni bölüm fragmanına damga vuran söz ise Yamaç'ın, “Çukur'a bir şey olmasın diye kendimi sattım.” demesi oldu. İzleyiciler şimdiden yeni bölümü büyük bir merak içerisinde beklemeye başladılar.

ÇUKUR 97. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

YORUMLAR

  • 0 Yorum