Çukur 100. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Cengiz Erdenet Oğlunun İntikamını Almak İçin Koçovalı Ailesinden Kimi Öldürüyor?

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur 99. bölümü ile izleyicilerle buluştu. Çok büyük sürprizlerin yaşandığı Çukur'da izleyiciler son bölümü soluksuz takip ettiler. Yeni sezonun en hareketli bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkan Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 100. bölümde neler yaşanacak? Çukur 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

13 Ekim 2020 - 10:37

Türk televizyonlarının en başarılı dizilerinden birisi olan Çukur dün akşam 99. bölüm ile izleyicilerle buluştu. Show TV'de yayınlanan fenomen dizi sürpriz olayları ve aksiyon sahneleri ile tam not aldı. Birbirinden heyecanlı olayların hikayeleştirildiği Çukur dizisnin 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 100. bölümde neler yaşanacak?ÇUKUR 100. BÖLÜMDE NELER OLACAK?Erdenetler ile Çukur arasında yaşananlar artık geri dönülemez bir yola giriyor.  Sürpriz bir şekilde Arık Böke Erdnet'i öldüren Cumali Koçovalı bunun bedelini nasıl ödeyecek? Cengiz Erdenet oğlunun öldürülmesine nasıl karşılık verecek? Oldukça nüfuzlu birisi olan Cengiz Erdenet oğlunun intikamını Çukur'u yerle bir ederek mi alacak? Cengiz Erdenet yerini bırakacağı oğlunun öldürülmesine aynı şekilde mi karşılık verecek?CENGİZ ERDENET HANGİ KOÇOVALI'YI ÖLDÜRECEK?

Arık Böke Erdenet'in öldürülmesi ile artık Çukur hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak. Şimdi büyük bir korku içerisinde Cengiz Erdenet'in saldırısını beklemeye başladılar. Koçovalı ailesi mahallenin dışına adım atarken bin defa düşünmek zorunda kalacak. Cengiz Erdenet Koçovalı ailesinden kimi öldürerek intikamını alacak? Cumali Koçovalı öldürülecek mi? Cengiz Erdenet yanındaki Yamaç Koçovalı'yı neden öldüremeyecek?

ÇAĞATAY ERDENET GERİ  Mİ DÖNÜYOR?

Çukur 100. bölümde büyük bir sürpriz yaşanacak. Çağatay Erdenet yerini Arık Böke'ye bırakarak yurt dışına gitmişti. Kardeşinin ölümü sonrasında Çağatay Erdenet geri dönecek mi? Cumali Koçovalı doğmamış çocuğunun intikamını Çağatay Erdenet'ten alacak mı? Cumali Koçovalı, Çağatay Erdenet'e ne mesaj gönderecek? Çağatay Erdenet hangi sürprizle diziye yeniden giriş yapacak? Çağatay Erdenet dönerse Yamaç Koçovalı'nın durumu değişecek mi?

ÇUKUR 100. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!Show TV'nin en çok izlenilen yapımlarından olan Çukur'un 100. Bölüm fragmanı dizinin hayranlarıtarafından oldukça merak ediliyor. Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur yeni bölüm fragmanını haberimizin içerisinde seyredebiler ve yeni bölümde olacak olayları öğrenbilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum