Ptt üzerinden yapılan son dakika duyurusu ile birlikte artık bankalardan kredi onayı alamayan vatandaşlar da 5000 TL'ye kadar PTT ve aktif Bank aracılığı ile verilen bu krediye katılabiliyor.

Çok Kişinin Beklediği Haber Geldi! PTT 5000 TL Ödeme Yapacak. Ptt üzerinden yapılan son dakika duyurusu ile birlikte artık bankalardan kredi onayı alamayan vatandaşlar da 5000 TL'ye kadar PTT ve aktif Bank aracılığı ile verilen bu krediye katılabiliyor. Ptt ve aktif Bank, resmi internet siteleri üzerinden yapmış oldukları duyuru sonrasında, 18 yaşından büyük Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve bankalarda, icralık ve avukatlık olmayan kişilere 5000 TL ödeme yapacak. Yapılacak olan bu ödemelerde 36 ay vadeye kadar işlem yapabileceksiniz.

Başvuru 

Ptt üzerinden başvuru yaparak, 5000 TL nakit kredi ödemesi almak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar kullanacakları bu kredilerde ilk taksidi ödemesinde 3 ay erteleme yapabiliyor. Ptt ve aktif Bank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak oturdukları yerden kredi başvurusunda bulunabiliyor ve 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda PTT ve aktifbank, sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verecek. 

cok-kisinin-bekledigi-haber-geldi-ptt-5000-tl-odeme-yapacak1

Mesaj kısmına girdikten sonra kredi yazın boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 30 50 numarasına gönderin. Bu kredi kampanyası sadece bireysel müşteriler için geçerlidir. Emekli olan ve emekli maaşını PTT üzerinden alan kişiler başvurularını, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 30 50 numarasına göndermeleri durumunda, yapacaktır. 

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Sms ile yapılan kredi başvurusu sonrasında onay alan vatandaşlar, 5000 TL onay alması durumunda PTT şubelerine giderek gişe personeli yardımı ile sadece kimlikleriyle birlikte onaylanan tutarı, kullanabilir. Ptt şubesine gitmeye zamanı olmayan kişiler ise başvurularını yaptıktan sonra ev veya iş adresleri üzerinden nakit kredi kullanabilir.